TRANSWARE iNET-Z

TRANSWARE iNET-Z

Prodejní a informační systém zahradního centra s využitím technologie čárových kódů a mobilních terminálů.

Informační systém TRANSWARE iNET-Z je vhodný pro zahradnictví, zahradní centra, školní zahradnictví, ale také pro firmy provádějící zahradní a sadové úpravy. Řeší problematiku od NÁKUPU nebo vlastní VÝROBY až po PRODEJ nebo VÝDEJ na zakázky. Technologie čárových kódů minimalizuje chybovost, zrychluje a usnadňuje prodej a vylučuje v co největší míře negativní vliv lidského faktoru v průběhu celého nákupního a prodejního řetězce. Mobilní terminály umožňují přenést těžiště zpracování dokladů mimo kancelář nebo prodejnu, nebo dokonce přímo k zákazníkovi při realizaci zahrad a umožní tak obsluze věnovat větší péči zákazníkům, ať už při poradenské činnosti, při výběru vhodných rostlin a péči o ně, nebo dohlížecí činnosti v areálu.

Ve spojení s identifikační kartou umožňuje mobilní terminál jednoduchou a jednoznačnou identifikaci nákupu zákazníka u pokladny. Mobilní terminály mohou komunikovat s Informačním systémem TRANSWARE iNET-Z trvalým spojením přes WiFi nebo po vložení do komunikační a nabíjecí stanice.

Informační systém TRANSWARE iNET-Z pracuje s čárovým kódem stejně dobře při prodeji hnojiv nebo substrátu, které jsou čárovým kódem označny již z výroby, tak rostlin v květináčích, řezaných květin nebo kamení, které čárovým kódem nejsou označeny vůbec anebo jejichž označení je problematické. Informační systém TRANSWARE iNET-Z se přízpůsobí podmínkám ve vaší firmě, zprůhlední a zpřehlední pohyby zboží a poskytne dokonalý přehled o vašich zásobách.

Nadstavbové moduly jako např. modul ZÁKAZNICKÝ SYSTÉM s využitím plastových ZÁKAZNICKÝCH KARET dále prohloubí vaše informace o potřebách vašich zákazníků a přispěje k jejich stabilizaci, zajistí rozšíření o nové, kteří budou mít důvod u vás pravidelně nakupovat a tím také příznivě ovlivní obrat vaší firmy. 


 

Projekty

Pokladna s EET
Pokladní systémy
Výroba plastových karet
Transware inet
Jídelna inet
Přístupový a docházkový systém
Parking mobile system
Čipování zvířat

 

E-shop

Mobilní terminály
Snímače čárových kódů
Pokladna s EET
Pokladny a příslušenství
Tiskárny čárových kódů
Tiskárny karet
Samolepící etikety
Termotransfer pásky
Zabezpečovací systémy
RFID prvky a příslušenství
PET čipy a snímače
Držáky karet

Menu

Úvodní strana
O firmě
Partneři
Podpora
Kontakty

 

Nabídka práce

Obchodní zástupce

 

Tvorba webových stránek Kleindesign.cz | Copyright © Microdata s.r.o. | odkazy