TRANSWARE iNET-S

TRANSWARE iNET-S

Prodejní a informační systém prodejny sportovních potřeb včetně servisu a půjčovny s využitím technologie čárových kódů a mobilních terminálů.

Informační systém TRANSWARE iNET-S je vhodný pro maloobchodní nebo velkoobchodní prodejny sportovních potřeb a může být v případě potřeby rozšířen o modul SERVIS, PŮJČOVNA nebo ZÁKAZNICKÝ SYSTÉM.

Informační systém TRANSWARE iNET-S řeší problematiku od NÁKUPU a PŘÍJMU zboží, přes stanovení PRODEJNÍCH CEN a kontrolu marží, až po vlastní PRODEJ přes moderní pokladny špičkového designu, bez nebo s dotykovým displejem, s možností platby kartou, dárkovými poukazy nebo v hotovosti.

Technologie čárových kódů minimalizuje chybovost, zrychluje a usnadňuje prodej a vylučuje v co největší míře negativní vliv lidského faktoru v průběhu celého nákupního a prodejního řetězce. Mobilní terminály umožňují přenést těžiště zpracování dokladů mimo kancelář nebo prodejnu, např. při příjmu zboží a zadávat data v místě, kde vznikají a kde je třeba s nimi pracovat (servis nebo půjčovna). Tím vzniká personálu dostatečný prostor věnovat větší péči zákazníkům, ať už při poradenské činnosti spojené s výběrem vhodného sportovního vybavení na odpovídající úrovni nebo jejich požadavkům.

Informační systém TRANSWARE iNET-S pracuje s čárovým kódem stejně dobře při prodeji zboží, které je již čárovým kódem označeno nebo které čárovým kódem z výroby označno není a bude označeno až při příjmu anebo jeho označení je problematické.

Informační systém TRANSWARE iNET-Z se přízpůsobí podmínkám ve vaší firmě, zprůhlední pohyby zboží a poskytne dokonalý přehled o vašich skladových zásobách. Nadstavbové moduly, mezi které patří modul SERVIS, PŮJČOVNA nebo modul ZÁKAZNICKÝ SYSTÉM využívající plastových ZÁKAZNICKÝCH KARET dále zdokonalí a prohloubí vaše informace o potřebách vašich zákazníků a přispěje k jejich stabilizaci a rozšíření o nové, kteří budou mít důvod u vás pravidelně nakupovat, a tím příznivě ovlivňovat obrat vaší firmy.


 
 

Projekty

Výroba plastových karet
Transware inet
Jídelna inet
Přístupový a docházkový systém
Parking mobile system
Čipování zvířat

E-shop

Mobilní terminály
Snímače čárových kódů
Pokladny a příslušenství
Tiskárny čárových kódů
Tiskárny karet
Samolepící etikety
Termotransfer pásky
Zabezpečovací systémy
RFID prvky a příslušenství
PET čipy a snímače
Držáky karet

Menu

Úvodní strana
O firmě
Partneři
Podpora
Kontakty

Nabídka práce

Obchodní zástupce

 

Tvorba webových stránek Kleindesign.cz | Copyright © Microdata s.r.o. | odkazy