Stravovací a restaurační provoz JÍDELNA iNET

stravovací a restaurační systém

Modul JIDELNA iNET_ verze restaurační provoz
Řešení je vhodné pro všechny typy restaurací, pizzerií, barů apod., umožňuje rovněž provoz na letních zahrádkách popř. současně na několika místech jedné provozovny (bar, restaurace, vinárna, zahrádka).

Veškeré položky jídelníčku se objednávají pomocí přenosného terminálu PALM CE, kde je rovněž uloženo rozmístění všech stolů v jednotlivých místnostech provozovny a uspořádání židlí u stolů. Číšník má několik možností jak rychle vyhledat požadované položky, které host objednává a objednat je v kuchyni.

Veškeré objednávky jsou vztaženy k určitému stolu a místu u stolu. Číšník klikem na dotykové obrazovce přenosného terminálu objednává jídla v kuchyni, pití u výčepu apod. Na dotykovém monitoru POS terminálu kuchaře připravujícího jednotlivé porce se zobrazí název jídla, které má nachystat.
Takto se zobrazují veškeré objednávky číšníka. Kuchař průběžně připravuje porce dle požadavků na svém monitoru a pokládá je na místo, odkud probíhá odnos k jednotlivým stolům. Jakmile je porce nachystaná, dotkne se kuchař prstem řádku, na kterém je zobrazeno jídlo, které zrovna připravil. Tento řádek se smaže a přesune se na monitor číšníka provádějícího roznášku.
Protože je na řádku doplněna informace o pozici u stolu, na které strávník sedí, může číšník jídlo odnést. Rovněž po kliknutí prstem na tento řádek se informace smaže a jídlo se považuje za odnesené. Stejným způsobem je prováděno objednávání a roznos nápojů.

Modul JIDELNA iNET_ verze standardní provoz
Řešení využívá bezkontaktních karet zaměstnanců a externích strávníků pro objednávání i výdej stravy. Strávníci si po příchodu do jídelny odebírají stravu u okénka po přečtení karty.
Objednávky a rušení stravy lze provádět na terminálu umístěném v prostoru jídelny po přiložení bezkontaktní karty nebo přes internet po zadání uživatelského jména a hesla. Přes internet je také možné sledovat odběr stravy po jednotlivých dnech a prohlédnout si jídelní lístek na následující období včetně informací o placení stravného..

Modul JIDELNA iNET_ verze restaurační provoz a nabídka MENU
Řešení je vhodné pro standardní restaurace ale také pro restaurace nebo kluby, které vaří MENU. Tato varianta rovněž využívá bezkontaktních karet strávníků popř. studentů pro objednávání i výdej stravy. Strávníci se po příchodu do jídelny posadí za stoly, kde jsou obslouženi číšníkem. Číšník přečte kartu strávníka přenosným terminálem, kde se mu zobrazí, zda má objednanou stravu (číslo menu) případně, zda už na obědě nebyl. Poté číšník klikem na dotykové obrazovce přenosného terminálu zadá stůl a pozici u stolu, kterou si strávník vybral (kde sedí) a vytvoří žádost o přípravu jídla. Na dotykovém monitoru kuchaře připravujícího jednotlivé porce se zobrazí jídlo, které má připravit. Takto se zobrazují veškeré objednávky číšníka. Kuchař průběžně připravuje porce dle požadavků na svém monitoru a pokládá je na stůl. Jakmile je porce nachystaná, dotkne se prstem řádku, na kterém je zobrazeno to jídlo, které zrovna připravil.
Tento řádek se smaže a přesune se na monitor číšníka provádějícího roznášku. Protože je na řádku doplněna informace o pozici u stolu, na které strávník sedí, může číšník jídlo odnést. Rovněž po kliknutí prstem na tento řádek se informace smaže a jídlo se považuje za odebrané strávníkem, který předložil kartu.

Objednávky a rušení stravy lze provádět na terminálu umístěném v prostoru jídelny po přiložení bezkontaktní karty (rozšířená verze) nebo přes internet po zadání uživatelského jména a hesla. Přes internet je také možné sledovat odběr stravy po jednotlivých dnech a prohlédnout si jídelní lístek na následující období včetně informací o placení stravného.

Projekty

Pokladna s EET
Pokladní systémy
Výroba plastových karet
Transware inet
Jídelna inet
Přístupový a docházkový systém
Parking mobile system
Čipování zvířat

 

E-shop

Mobilní terminály
Snímače čárových kódů
Pokladna s EET
Pokladny a příslušenství
Tiskárny čárových kódů
Tiskárny karet
Samolepící etikety
Termotransfer pásky
Zabezpečovací systémy
RFID prvky a příslušenství
PET čipy a snímače
Držáky karet

Menu

Úvodní strana
O firmě
Partneři
Podpora
Kontakty

 

Nabídka práce

Obchodní zástupce

 

Tvorba webových stránek Kleindesign.cz | Copyright © Microdata s.r.o. | odkazy