o-firmě

O FIRMĚ

Poslání

V době prudkého rozvoje výpočetní techniky v devadesátých letech minulého století a v důsledku požadavků trhu vzniká zcela nové odvětví, jehož hlavním cílem je řešit úkoly spojené s identifikací zboží, osob, vozidel, předmětů ve výrobě, ve službách apod.Integrace do řetězce vývoj, výroba a servis v tomto zcela novém oboru Systémů automatické identifikace v roli systémového integrátora se stává již od počátku hlavním posláním společnosti MICRODATA. Nejdříve v oblasti čárových kódů, později také identifikačních karet a komplexních informačních systémů.

Založení a historie

Počátky firmy sahají do roku 1989, kdy nastala změna politického klimatu v Československé republice. Od 30. srpna 1990 je firma registrována pod obchodním názvem MICRODATA a od 3. září 1990 zapsána nejdříve do podnikového rejstříku, později, po vytvoření obchodního rejstříku firem, je registrována v současné právní formě jako společnost s ručením omezeným MICRODATA spol.s r.o.. Název a logo firmy jsou chráněny ochrannou známkou. Od roku 1993 společnost sídlí ve vlastní budově na ulici Šamanova v Ostravě-Zábřehu. V současné době je společnost MICRODATA uznávaným odborníkem v oblasti systémů automatické identifikace a jednou z vedoucích firem na trhu informačních systémů a dodavatelů komponent, spotřebního materiálu a služeb. Díky široké nabídce technického vybavení, maximální technické podpoře při prodeji, dlouhodobě zajištěné servisní podpoře jak v oblasti HW tak SW získává společnost stále významnější pozici a to nejen na tuzemských trzích.

Firemní strategie

Hlavní firemní strategií společnosti MICRODATA je nabídnout zákazníkovi nejoptimálnější řešení jak po stránce technické, tak ekonomické, a to nejen v době realizace projektu, ale také v nejbližší budoucnosti, minimálně několika let. Mezi základní koncepční prvky vyvíjených informačních systémů proto patří stavebnicové hardwarové řešení, architektura klient-server, moderní, objektově orientované programové prostředky podporující nejrůznější softwarové platformy a modulová stavba projektů. Nezanedbatelnou výhodou je rozšiřitelnost systému v průběhu jeho používání a technická podpora podle požadavků zákazníka. Toto je nejlepší garance společnosti MICRODATA, že zákazník získává řešení, se kterým může počítat i v období svého dalšího růstu nebo změn, které by mohly v jeho firmě v budoucnosti nastat.

Základní produkty

Portfolio společnosti MICRODATA je možné rozdělit do několika sortimentních skupin:

1) TECHNICKÉ VYBAVENÍ (HW) PRO SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

  • snímače
  • tiskárny
  • pokladny
  • terminály docházkové a přístupové

2) INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Společnost MICRODATA má obchodní a servisní zastoupení několika předních světových výrobců technického vybavení (HW) pro systémy automatické identifikace (tiskárny čárových kódů, snímače a terminály, pokladny, zabezpečovací systémy) a spotřebních materiálů (termotransferové pásky, plastové karty) a prodává rovněž značkové zboží jiných výrobců a obchodních partnerů.

Dlouhodobé cíle

Mezi hlavní cíle společnosti MICRODATA patří prohlubování a zdokonalování technické podpory zákazníkům využitím možností internetu. Při vývoji nových projektů se budeme orientovat na nové progresivní prvky a technologie automatické identifikace a identifikační karty s vysokým stupněm zabezpečení včetně elektronického podpisu.

Projekty

Pokladna s EET
Pokladní systémy
Výroba plastových karet
Transware inet
Jídelna inet
Přístupový a docházkový systém
Parking mobile system
Čipování zvířat

E-shop

Mobilní terminály
Snímače čárových kódů
Pokladna s EET
Pokladny a příslušenství
Tiskárny čárových kódů
Tiskárny karet
Samolepící etikety
Termotransfer pásky
Zabezpečovací systémy
RFID prvky a příslušenství
PET čipy a snímače
Držáky karet

Menu

Úvodní strana
O firmě
Partneři
Podpora
Kontakty

Nabídka práce

Obchodní zástupce

 

Tvorba webových stránek Kleindesign.cz | Copyright © Microdata s.r.o. | odkazy