Docházkový a přístupový systém DiNET

přístupový a docházkový systém

Docházkový a přístupový systém DiNET

Moderně koncipovaný projekt vhodný jak pro velké tak i malé firmy z různých odvětví průmyslu, úřady, školy a školky všech typů, zdravotnická zařízení, hotely, penziony, domovy pro seniory, restaurační provozy, opravny, autoservisy apod. s širokými možnostmi nastavení systému dle provozních potřeb, organizační struktury a zvyklostí zákazníků.

Pro identifikaci systém využívá bezkontaktní identifikační kartu (ID karta), bezkontaktní ID prvek ve formě přívěsku na klíče (ID klíčenka) nebo otisku prstu zaměstnanců.

Jednotlivé hardwarové moduly lze kombinovat a skládat dle potřeby a s maximálním využitím stávajících rozvodů počítačové sítě zákazníka, a tím dosáhnout velice efektivního ovládání nejen elektrických zámků dveří, ale také jiných zařízení ve zvláštním režimu (turniket, závora, branka ) apod. a ušetřit tak nákladné a mnohdy komplikované provádění datových rozvodů v hotových, upravených a používaných prostorách.

Pro maximální komfort zaměstnanců je docházkový terminál vybaven dotykovým displejem s jednoduchou obsluhou dotekem prstu a s možností nastavení profilu pro jednotlivé organizační struktury.

Pro hromadnou identifikaci osob jsou vyvinuty průchozí terminály se snímací vzdáleností do 90 nebo do 180cm (uživatel nemusí kartu vytahovat z tašky, oděvu apod.). Tento terminál zaregistruje ID kartu, ověří její platnost a signalizuje rozsvícením zelené nebo červené signalizace stav registrace. V případě potřeby je možné použít i prvek pro ovládání turniketu nebo branky.

Speciální moduly řeší problematiku přístupu do šaten a skříněk.
Skříňky mohou být sestaveny po modulech s maximálním počtem 24 skříněk. Každý takový modul je řízen jedním terminálem a elektronikou s displejem. V každé skříňce je nainstalován elektrický zámek s hlídáním otevřené skříňky (pro případ násilného otevření) a signalizací, že takový stav nastal. V případě výpadku napájecího napětí je vyřešeno nouzové otevírání.

 

Projekty

Pokladna s EET
Pokladní systémy
Výroba plastových karet
Transware inet
Jídelna inet
Přístupový a docházkový systém
Parking mobile system
Čipování zvířat

E-shop

Mobilní terminály
Snímače čárových kódů
Pokladna s EET
Pokladny a příslušenství
Tiskárny čárových kódů
Tiskárny karet
Samolepící etikety
Termotransfer pásky
Zabezpečovací systémy
RFID prvky a příslušenství
PET čipy a snímače
Držáky karet

Menu

Úvodní strana
O firmě
Partneři
Podpora
Kontakty

Nabídka práce

Obchodní zástupce

Tvorba webových stránek Kleindesign.cz | Copyright © Microdata s.r.o. | odkazy